Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/jarida2/functions/theme-functions.php on line 0
Skirtingi rūbai – vienas pirkimas internetu. Ką žinoti? | Panevėžio.info
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Skirtingi rūbai – vienas pirkimas internetu. Ką žinoti?

Apsipirkimas internetu iš pirmo žvilgsnio atrodo lengvas ir paprastas, nes nereikia kelti kojos iš namų. Tačiau nemažai žmonių vis dar bijo leisti pinigus daiktams, kurių negali matyti gyvai, pasimatuoti ir paliesti. Baimė nusivilti ar gauti ne visai tai, ką užsisakė, stabdo. Pateikiame šiek tiek naudingos informacijos: kaip ir kur apsipirkti, ką daryti, jei pristatyti drabužiai internetu neatitinka lūkesčių ir į ką atsižvelgti prieš spaudžiant mygtuką „mokėti“.

Kur apsipirkinėti?

Internetinės prekybos rinka šiandien itin plati, o parduotuvių pasirinkimo galimybių galima rasti begalę. Tačiau tokiu atveju dažnai kyla klausimas – kur pirkti iš tiesų verta? Kuri internetinė drabužių parduotuvė nenuvils įsigytu pirkiniu bei kaip žinoti, kad būtent toje svetainėje parduodami aukštos kokybės drabužiai? Pateikiame kelis vertingus patarimus į ką atsižvelgti. Taip užsakytos ilgos proginės suknelės internetu netaps trumpomis, o paltas neprimins pavasarinio švarkelio.

• Pirmiausia, aktualu turėti kelis alternatyvius internetinių parduotuvių variantus. Kodėl? Taip galite palyginti jas tarpusavyje ir pamatyti skirtumus.

• Patikima elektroninė parduotuvė, parduodanti aukštos kokybės drabužius, aiškiai pateiks asortimentą, o svetainės dizainas nekels įtarimų (į tai įeina ne tik vizualinis pateikimas, bet ir kalbos gramatika).

Drabužiai internetu šiandien itin populiarūs ir gali atrodyti, kad įsigyti jų šiandien galima bet kur. Tačiau renkantis svetainę labai svarbu patikrinti svetainės adresą (angl.: URL). Jame turėtų aiškiai matytis, kad internetinė parduotuvė turi SSL saugaus ryšio sertifikatą, leidžiantį saugiai perduoti svetainės lankytojo duomenis. Svetainės internetinio adreso pradžia turėtų prasidėti HTTPS, vietoj įprasto HTTP. Raidė S leidžia suprasti, kad svetainė turi reikalingą saugaus duomenų pardavimo sertifikatą. O tai leis apsisaugoti nuo finansinių nemalonumų ir asmeninės informacijos nutekėjimo.

• Taip pat aktualu peržvelgti kontaktinę informaciją – jeigu ši pateikta aiškiai, vadinasi, internetine parduotuve galima pasitikėti.

Verta priminti, kad apsipirkinėjimas internetu leidžia sutaupyti, tačiau užsisakant prekes iš užsienio internetinių parduotuvių, užsakymo gali tekti laukti gana ilgai. Dažnai nutinka ir taip, kad užsisakomi drabužiai šventei, pavyzdžiui, ilgos proginės suknelės internetu. Šis pirkinys yra vienas populiariausių, tačiau siuntimas iš užsienio užtrunka ir užsakymas neatkeliauja iki reikiamos dienos. Nemažai merginų ir moterų būtent dėl šios priežasties bijo užsisakinėti prekes internetu. Todėl verta paminėti, kad drabužiai internetu gali atkeliauti ir greičiau, o apsipirkti galima ir renkantis lietuviškas internetines parduotuves. Viena tokių – stilingai.lt. Be to, nemažai fizinių parduotuvių šiandien taip pat leidžia pirkti jų prekes internetu. Rinkitės pažįstamus ir patikimus vardus, ne vienus metus rinkoje dirbančias el. parduotuves. Taip apsisaugosite nuo galimų apgavysčių ar per ilgo užsakymo pristatymo laiko.

Ką dar reikėtų patikrinti?

Dažnai norima įsigyti kelis skirtingus drabužius vienu pirkimu, tačiau bijoma suklysti. Pateikiame dar kelis dalykus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį prieš tęsiant apsipirkimą ir pereinant prie apmokėjimo procedūrų.

• Net jei prieš rinkdamiesi drabužius nustatėte savo nešiojamų drabužių dydį, pasirinkus konkretų drabužį, būtinai patikrinkite jo matmenis. Neretais atvejais nutinka ir taip, kad konkretus dydis yra gerokai mažesnis ar didesnis nei turėtų būti. Todėl prieš pereinant prie apmokėjimo, rekomenduojama dar kartą jį patikrinti.

• Visada yra bent jau minimali rizika, kad atsisiųsti drabužiai internetu nepatiks ar neatitiks lūkesčių, todėl prieš sumokant pinigus taip pat rekomenduojama peržvelgti parduotuvės prekių grąžinimo politiką. Apie tai informaciją aiškiai išdėstyti turėtų kiekviena internetinė parduotuvė. Patikrinę šį aspektą, apsidrausite ir žinosite, ką daryti norint nepatikusią prekę grąžinti atgal.

• Tiek apsipirkdami lietuviškose internetinėse drabužių parduotuvėse, kaip, pavyzdžiui, stilingai.lt, tiek užsienio elektroninėse parduotuvėse, būtinai patikrinkite atsiliepimų skiltį. Taip galite įsitikinti, ar norimas drabužis tenkino kitus pirkėjus, ar jį verta pirkti.

Užsakymas, grąžinimas ir pristatymas

Daugiausiai keblumų įvyksta užsisakant arba grąžinant prekes. Todėl dar vienas dalykas, ką vertėtų žinoti – kiekviena patikima internetinė parduotuvė, prekiaujanti tiek drabužiais, tiek avalyne, tiek kitais daiktais, privalo nurodyti ir aiškiai išdėstyti užsakymo, pristatymo ir grąžinimo sąlygas. Užsakyti drabužiai internetu nesukels problemų, jeigu tiksliai žinosite, ką daryti nutikus nemalonioms aplinkybėms. Kiekviena parduotuvė taip pat turėtų aiškiai nurodyti prekės pristatymo terminą bei informuoti apie prekės išsiuntimą ir leisti sekti siuntinio kelią.

Šiandien internetinė prekyba yra vis lengviau prieinamesnė ir populiaresnė tiek tarp jaunų žmonių, tiek tarp vyresnių. Žinant pagrindinius parduotuvės pasitikėjimo vertinimo kriterijus, išsirinkti tinkamą ir patikimą internetinę prekybos svetainę nėra sunku. Svarbiausia – neskubėti ir atidžiai išnagrinėti pagrindinius kriterijus. Galų gale, patikimas pardavėjas pats ištaisys savo klaidas, kad tik klientas liktų patenkintas. Nebijokite pabandyti – tai gali tapti išties patogiu būdu apsipirkti.

123456