Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/krasto/domains/krasto.info/public_html/wp-content/themes/jarida2/functions/theme-functions.php on line 1904
5 ritualai, kuriuos atlieka sėkmingi žmonės | Panevėžio.info
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

5 ritualai, kuriuos atlieka sėkmingi žmonės

Bilas Geitsas, Markas Zuckerbergas, Barakas Obama – visi jie sėkmingi, galbūt net ultra sėkmingi žmonės. Iš pirmo žvilgsnio, be pasisekimo, išreikšto turtais, įtakos ar populiarumo – sunkiai įvardintumėte kitus dalykus, kur šie žmonės yra sėkmingi. Galbūt net nepagalvojate, tačiau sėkmingi ir didelius darbus gyvenime nuveikę žmonės, pasirodo, turi tikrai nemažai bendrų pomėgių, elgesio ypatumų ir ritualų. Apie pastaruosius ir pakalbėkime. Štai jums penki ritualai, kuriuos atlieka sėkmingi žmonės.

  1. Anksti keliasi
  • Milijardieriaus, NBA klubo Dalaso „Mavericks“ savininko M.Cubano rytas nėra vėlyvas. Jis keliasi 6:30.
  • Vieno stambiausių nekilnojamo turto brokerių visoje JAV R.Serhanto diena prasideda itin anksti. Jis keliasi dar anksčiau – 4:20, nes tiki, kad ankstyvas paukštis pagauna kirminą.
  • Aktorius, imtynininkas J.Cena keliasi tarp 6 ir 7 valandų ryto.

Ką tai duoda? Visi žmonės be išimties gali sutikti, kad atsikėlimas yra vienas iš sudėtingesnių dienos vargų, tad, jei šiandien laisvadienis arba į darbą galima nuvykti vėliau, apsivertimas ant kito šono ir žadintuvo išjungimas tikrai tampa daugelio iš mūsų nuodėme. Visgi, jei norite būti sėkmingesni, pats laikas keltis anksčiau ir pradėti dirbti, sportuoti ar kažką veikti. Taip jūs būsite pirmieji kažką padarę jau šiandien ir darbo valandų pradžią pasitiksite žvalūs, o ne apsimiegoję, skubantys ir suplukę kaip jūsų kolegos.

  1. Sportuoja prieš darbą

Jau minėtas NT agentas R.Serhantas, daug savo gyvenimo rodantis YouTube platformoje video reportažų pavidalu, yra puikus pavyzdys. Žmogus keliasi puse penkių ryto, pavalgo, eina sportuoti. Taip daro ir žymus komedijų aktorius, buvęs amerikietiško futbolo profesionalus žaidėjas T.Crews. Nors sportiškiems ir savo kūną prižiūrintiems atletams rytinė treniruotė yra ritualas, bet ir tas pats sėkmingas verslininkas arba NT agentas įžvelgia didžiulę rytinio paprakaitavimo naudą.

Kokia ji? Viso kūno tonizavimas ir mobilizavimas dienos iššūkiams. Ryte sportuojantys teigia, kad tas šeštą valandą pakeltas svarmuo bus pats sunkiausias dalykas, kurį reikės pakelti per visą dieną. Bent jau toks mąstymas padeda lengviau praeiti už kampo tūnančius iššūkius, kurių per dieną gali būti ne vienas ir ne du. Tam tikras fizinis krūvis jus pabudins, pažadins, pilnai atsivers jūsų plaučiai, ims geriau tekėti kraujas. Visa tai prives prie žvalumo, budrumo ir didesnės energijos jau iš pat ryto. Taip į darbą ateisite maksimaliai pasiruošę ir, kol jūsų kolegos dar budinsis, jūs jau būsite viena arba net keliomis kojomis priekyje.

  1. Stengiasi dienos eigoje pamatyti vaikus arba artimuosius

Turbūt teko girdėti vieną žymiausių visų laikų krepšininkų, NBA klubo Los Andželo „Lakers“ legendą K.Bryant. Kobė buvo apsėstas krepšiniu bei rutina. Jis ir anksti keldavosi, ir papildomai sportuodavo prieš savo „darbą“ – krepšinio treniruotes bei varžybas. Tačiau po rytinės treniruotės su komanda, kuri būdavo jau antra Bryant‘o dienoje, jis vykdavo atgal į priemiesčius, kur paimdavo savo dukras iš mokyklos. Krepšininkas teigė, kad jam tai ne tik patiko, bet ir padėdavo nenutolti nuo šeimos, pabūti artimai tiek, kiek jis gali sau leisti. Na, o galėdavo leisti nedaug, kadangi apie 180 dienų per metus praleisdavo ne namie.

Net ir į varžybas bei treniruotes pora valandų anksčiau ateidavęs „Lakers“ gynėjas, visų atletų ir krepšinio ekspertų vadinamas turbūt sunkiausiai dirbusiu krepšininku, pripažįsta, kad jo sėkmė tiesiogiai priklausė nuo šeimos. Net jei galėjo būti sėkmingas vienas, su šeima ta sėkmė tapo daug kartų saldesnė. O ir šiaip, atleto teigimu, šeima yra svarbiau už viską.

  1. Grįžę namo atsiriboja nuo darbo

Sėkmingi žmonės yra lankstūs, moka laviruoti ir atsiriboti nuo trikdžių. Jeigu jie išeina dirbti – tai dirbs. Jų nerasite bare arba žaidimų automatų salone. Sėkmingi žmonės yra konkretūs bei siekiantys tikslų. Taip pat ir grįžę namo pas šeimą jie nemėgsta būti trukdomi skambučių, susijusių su darbu, ar kitų dienos rūpesčių, kuriems ir taip skiria daug laiko.

Daug laiko šeimyniniams santykiams, darnai šeimoje ir harmonijai skiriantys žmonės tikrai žino, ką daro, kadangi daug uždirbantys verslai, investicijos bei kitas amatas atima tikrai nemažai laiko. Tai padeda neišprotėti bei išlikti jausminga, empatiška būtybe. Svarbūs ir romantiniai, intymūs aspektai. Neretai sėkmingų žmonių gyvenime atsiranda sekso prekės arba kažkas panašaus, skirto santykių paįvairinimui.

  1. Taupo

Kiek aukščiau, pirmajame punkte minėto milijardieriaus M.Cuban patarimas daugeliui žmonių – turėkite sutaupę bent šešių mėnesių pajamas. Jis sako, kad niekada nežinai, kas gali nutikti ar kaip gyvenimas gali pasisukti, tad turėti tą rezervą „juodai dienai“ yra nepaprastai naudinga. Net ir milijardierius, galintis kelias savo šeimos bei giminės kartas aprūpinti prabangiu gyvenimu be menkiausio rūpesčio, drąsiai teigia, jog taupyti – verta.

Taupymas – tik vienas iš pinigų valdymo būdų. Jis leidžia paprastai, nesunkiai išsaugoti pinigus bei jų neprarasti. Pasiturintys žmonės mėgsta pasipuikuoti apie savo turtinę padėtį, o turtingi ir labai sėkmingi tą daro tikrai rečiau. Jiems netrūksta netikro pripažinimo, todėl gali ir pataupyti, kad atsitikus bėdai ar nelaimei galėtų finansiškai tai atlaikyti.

123456