Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Visada puikios nuotaikos

Žmogaus, kurio gera nuotaika, kuris gali iš širdies pasijuokti, stipri yra ir imuninė sistema.

Dauguma žmonių mano, kad bloga nuotaika ir depresija yra kone “likimo pirštas” ir reikia tiesiog sulaukti, kol praeis gyvenimo krizė ar baigsis rūpesčiai. Esą, jeigu blogą nuotaiką ir galima įveikti, tai tik nugalėjus ar pašalinus jos priežastį.
Mes turime suprasti, kad nėra nė vieno gyvenimo etapo, kuriuo mes būtume vien tik liūdni arba vien tik laimingi. Netgi tuo meti, kai žmogus jaučiasi nepaprastai gerai, kažkurioje jo sielos kertelėje beveik visuomet kirba koks nors rūpestis. Ir priešingai.
Kai nuotaika bloga, kažkur giliai širdyje būna ir džiaugsmo, to, kas teigiama. Mūsų nuotaiką dažniausiai lemia tai, kurie dalykai, teigiami ar neigiami, tuo metu nusveria. O blogą nuotaiką galima pakeisti, didesnių rūpesčių laikais daugiau dėmesio skiriant pozityviems dalykams.
Taigi užklupus rūpesčiams, tam ir skirkite pagrindinį dėmesį – palepinkite save, padovanokite sau ką nors – nusipirkite knygą, kurią jau seniai norėjote perskaityti, nueikite į restoraną ir užsisakykite savo mėgstamiausią patiekalą.
• Dauguma žmonių tomis dienomis, kai juos kankina rūpesčiai atsisako kalbėtis su draugais ar šeimos nariais. Taip elgtis klaidinga, kadangi kaip tik pokalbis su kitu žmogumi yra svarbus. Jeigu išsikalbėsite, greičiau susigrąžinsite gerą nuotaiką.
• Jei norite, kad nuotaika pagerėtų kuo greičiau, būkite šviesoje, išeikite pasivaikščioti į lauką.
• Vartokite kuo daugiau vaisių ir daržovių, atsisakykite mėsos. Nuotaika gerėja užvalgius lengviau virškinamo maisto.
• Laisvalaikiu sportuokite. Sportuojant smegenyse išsiskiria laimės hormonų, padedančių greitai pamiršti rūpesčius.
• Apsupkite save geltona spalva.
• Kas dieną išgerkite jonažolių arbatos (pasižymi anti-depresiniu poveikiu). Pranešama tavokunas.lt portale.

 

 

Klaipėdos.info

123456