Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Pasvalio pareigūnai plėšiką sulaikė po paros

Plesia rankinePanevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato (toliau – Panevėžio apskr. VPK Pasvalio r. PK) išaiškino ir sulaikė praėjusį savaitgalį pasvaliečius apiplėšinėjusį jaunuolį.
Liepos 6–7 dienomis Panevėžio apskr. VPK Pasvalio r. PK pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai dėl plėšimų. Nuo vieno asmens nukentėjo 6 žmonės.
Liepos 6 d. 0.30 val. pasvalietei N. B., g. 1955 m., einant magistralinio kelio A-10 kelkraščiu, ties Maskoliškių kaimu prie moters iš nugaros pusės pribėgęs vyriškis papurškė į akis dujų, parvertė moterį ant žemės ir pagrobė rankinę, kurioje buvo piniginė su pinigais, dokumentais ir maišelį su maisto produktais. Nuostolis – 450 Lt.
Tą pačią naktį, 3.30 val., Pasvalyje, Alyvų g., prie pasvalietės V. R., g. 1947 m., ir jos sesers Z. R., g. 1942 m., pribėgo nepažįstamasis, papurškė į akis dujų, panaudojo fizinį smurtą ir pagrobė abiejų moterų rankines, kuriose buvo pinigai, dokumentai, mobiliojo ryšio telefonai. V. R. padarytas 902 Lt, Z. M. – 107 Lt nuostolis.
Liepos 7 d. į policiją kreipėsi panevėžietis M. A., g. 1989 m., kuris pranešė, kad 17.40 val. Pasvalio miesto parke prie jo priėjęs nepažįstamas jaunuolis pareikalavo atiduoti mobiliojo ryšio telefoną, grasino nužudyti, jei nevykdys nurodymų, sugriebė už gerklės. Nukentėjusiajam pavyko išsilaisvinti, tačiau kol iškvietė pagalbą, užpuolikas pabėgo.
Nepraėjus nė valandai, 18.20 val., Pasvalyje, Avižonio gatvėje, prie Pasvalio gyventojos L. S., g. 1947 m., priėjęs nepažįstamas jaunuolis į dešinįjį šoną įrėmė, manoma, peilį, liepė tylėti, grasino nužudyti. Moteriai pavyko išsilaisvinti užpuolikui nespėjus nieko iš jos pagrobti.
19.15 val. Vaškų gatvėje nepažįstamas jaunuolis iš pasvalietės A. S., g. 1929 m., rankų bandė ištraukti rankinę. Moteris bandė priešintis, tačiau užpuolikas ją parvertė ant žemės ir pavogė rankinę. Patirtus nuostolius moteris įvertino 70 Lt.
Policijos pareigūnai jau liepos 8 dieną nustatė įtariamąjį ir jį sulaikė. Paaiškėjo, kad tai pastovios gyvenamosios vietos neturintis M. K., g. 1991 m. Jam pareikšti įtarimai. Liepos 9 d. Pasvalio rajono apylinkės teismas įtariamąjį leido suimti 2 mėnesiams.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Panevėžio.info

(Visited 25 times, 1 visits today)
123456
<--! Strive kodas --> <--! Strive kodas | Pabaiga -->