Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Karkasiniai namai kaina

karkasiniai namaiJūs ketinate statyti namą Panevėžyje? Nežinote kokio namo statybos būtų ekonomiškiausios? Mes jums papasakosime apie šiuolaikiškus ir ekonomiškus karkasinius namus, kurių statybos darbai tiek daug nekainuos, kiek gali kainuoti kitų namų statybos darbai.

Ekologiškai švarus namas, tai yra tikslas, kurio turėtų siekti kiekvienas, ir toks gyvenamasis būstas tikrai egzistuoja. Tai karkasiniai namai, kurie yra statomi iš medienos. Mediena tai yra švari ir natūrali statybinė medžiaga. Per labai trumpą laiką galima įsigyti ekonomišką ir patikimą namą. Karkasiniai namai kaina yra labai palankūs, kadangi statybos metu nereikia atlikti kai kurių statybinių darbų. Štai kokiais privalumais gali pasigirti karkasiniai namai:

– Tai lengva namo konstrukcija,  karkasiniam namui yra nereikalingas didelis fundamentas, todėl jums nereikės išleisti daug pinigų jo statybos darbams;
– Be to, tai yra ekologiški namai (šiuose namuose bus puikus mikroklimatas, jūsų namas ,,kvėpuos“);
– Aukštas šilumos laidumas, todėl jūsų namo šildymui prireiks nedaug laiko ir energijos sąnaudų;
– Patikimumas ir ilgaamžiškumas, tai užtikrina specifinė statybos darbų technologija.

Be to, karkasiniai namai gali  būti statomi,bet kuriuo metu laiku ir visiškai nesvarbu ar tai yra žiema ar vasara. Karkasiniai namai skirti nuo kitų taip greitai nenusėdi, taip pat galime atlikti vidaus apdailą, kai yra baigiama statyti namą. Karkasinio namo kaina ir kokybė nudžiugins tikrai kiekvieną pirkėją.  Jums yra suteikiama labai daug galimybių įrengiant jūsų namo dizainą. Pats didžiausias karkasinio namo privalumas yra lankstumas jei yra norima pakeisti architektūrinius sprendimus. Tai yra pats ekonomiškiausias ir greičiausias būdas pasistatyti medinį namą. Karkasinių namų kainos leidžia juos priskirti prie ekonominės klasės namų. Šie namai puikiai tinka gyvenimui ten kur yra prastos klimato sąlygos. Toks namas puikiai išsaugos šilumą žiemą ir neleis jums sukaisti vasarą.  Dėl visų šių priežasčių karkasiniai namai tampa vis populiaresni, todėl Panevėžio gyventojams neverta vengti šio pasirinkimo, juk tai yra pigus būdas gauti kokybišką namą. Juk šiuolaikiškas namas, tai yra ne paprasta dėžutė su langais ir durimis.  Karkasinė technologija padės jūsų sklype sukurti tikrą meno šedevrą.

123456