Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Išleistas pirmasis lietuviškas DVD atvirukas

aNematytas puodelio formos daiktas daug bendro su karštaisiais gėrimais neturi, tai neseniai pasirodęs naujas DVD apie Vilnių, išleistas nestandartinėje pakuotėje. Puodelio formos DVD dėžutė sukurta ir parinkta siekiant išsiskirti – atkreipti žmonių dėmesį į mūsų šalį, jos gražiausius miestus, kurortus bei lankytinas vietas. Tai padaryti nėra lengva, tačiau Lietuvos vietovės vertos didžiulio dėmesio.
Kodėl puodelio forma – klausinės ne vienas. Atsakymas paprastas: todėl, kad kiekvienam svečiui paprastai pasiūlome puodelį karšto gėrimo. Būtent šis paprastas gestas parodo, kad stengiamės sukurti jaukią ir malonią atmosferą, parodome dėmesį. Tą patį reprezentuoja ir DVD „Cup“ puodelio formos suvenyras „Vilnius“. Norima, kad šalies svečiai galėtų pamatyti ne tik nuostabius Lietuvos sostinės vaizdus, bet pajustų dėmesį, jaukumą ir puikias emocijas lankydamiesi čia.
Tai ir pirmasis lietuviškas DVD atvirukas, paruoštas siųsti paštu visiems draugams, išsibarsčiusiems po pasaulį (laiško siuntimo forma – kitoje dėžutės pusėje). – A cup of warm welcome, we say. You’ll definetely get more than that. (– Puodelis šilto priėmimo, mes sakome. Jūs tikrai patirsite daugiau, angl.)
Turime ką parodyti, jaučiame didžiulį norą pristatyti mūsų šalį – tik reikalinga mažytė intriga, sukelianti susidomėjimą ir norą pamatyti daugiau. Neįprata priemonė padės pristatyti Vilnių ir nustebinti draugus visame pasaulyje.
Pakviesk visus draugus atostogų į Lietuvą!

Panevėžio.info

123456