Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Panevėžietės džiaugsmo ašaros laimėjus 100 000 eurų čekį butui

lotoPraėjusio sekmadienio „Teleloto“ žaidimas buvo lemtingas verslininkei Erikai Šimonienei iš Panevėžio. Ji laimėjo 100 000 eurų čekį butui įsigyti.

Šventinių „Teleloto“ žaidimų metu, penkias savaites iš eilės, buvo traukiama po vieną pretendentą svajonių butui laimėti. Sausio 10 dieną į studiją atvykę penki kandidatai išbandė savo sėkmę traukdami vokus. Viename iš jų slėpėsi 100 000 eurų čekis butui įsigyti, kituose – sumos po 1000 eurų. Šįkart laimingiausia buvo verslininkės Erikos Šimonienės iš Panevėžio ranka. Ištraukusi sėkmingą voką, moteris neslėpė susijaudinimo ir džiaugsmo ašarų. Išsyk jos pasveikinti atbėgo vyras, kuris pirmasis ir prakalbo. „Visiškai nesitikėjome. Važiavome iš Panevėžio labiau galvodami apie tai, kad aplankysime sostinę ir gerai praleisime dieną“, – juokėsi panevėžietis.

Širdis liepė traukti vidurinį voką

Erika su vyru ir dviem vaikais – tuoj 18 metų gimtadienį švęsiančia dukra ir trylikamečiu sūnumi – įsikūrę Panevėžyje. „Šiuo metu gyvename bute, turime paskolą, tad dabar jau tikrai ją grąžinsime“, – apie savo lūkesčius šnekėjo laimėtoja. Erika teigė, kad, atidavus paskolą, pinigų dar liks, tad juos padalins ir vaikams. „Dukrai reikės mokslams, sūnui paliksime ateičiai, jam svarbiausia, kad sulaukus pilnametystės būtų automobilis“, – apie planus pasakojo laimėtoja. Ji taip pat juokdamasi kalbėjo, kad šeima pradėjo galvoti ir apie namo pirkimą. „Vaikai sako, jei turėsime namą – turėsime ir šunį“, – puikios nuotaikos neslėpė Erika.

Erika prisipažino didelių lūkesčių į 100 000 eurų laimėjimą nedėjusi. „Iš pradžių bijojau tikėti ir galvoti apie tokį didelį prizą, nes jei jo nebūčiau laimėjusi, tikrai nusivilčiau“, – pasakojo panevėžietė. Nuojauta moterį aplankė naktį prieš lemtingą žaidimą. „Mačiau prieš save tris vokus ir kaip iš jų traukiu vidurinį“, – kalbėjo Erika. Gerdama ryte kavą tai prisiminė ir vėl pagalvojo apie vidurinį voką. „Studijoje taip ir nutiko. Buvau trečia, kuri traukė, tad ir vokų buvo trys. Atidžiai į juos žiūrėjau, pasiklioviau nuojauta, širdies balsu ir paėmiau vidurinį“, – šypsojosi moteris.

Tikėti sėkme pradėjo neiškart

Per „Teleloto“ žaidimo istoriją jau laimėti 33 namai, 11 butų ir 9 čekiai butui pirkti. Erika Šimonienė šįkart buvo trečioji pretendentė iš penkių į 100 000 eurų čekį butui įsigyti. Lemtingam žaidimui ji turėjo penkis bilietus, kurių vienas ir atnešė didelę sėkmę. „Esu ištikima žaidėja, kas savaitę perku po du bilietus, o švenčių metu – ir po dešimt ar daugiau. Juos taip pat dovanoju vaikams, vyrui, uošviams“, – kalbėjo žaidėja.

Dar prieš tris savaites, pakalbinus pretendentę, ji prisipažino kol kas negalvojanti, kad laimės čekį butui. „Šią akimirką džiaugiuosi tuo, kad jau užtikrintai gausiu 1000 eurų”, – tąsyk atviravo Erika. Tačiau su laiku ji pradėjo nujausti sėkmę, o laidoje moteris neslėpė savo laimės būsenos. „Esu žiauriai laiminga! Visi tikėkit ir būtinai laimėsit!” – pozityviai kalbėjo Erika.

Kviečiame susipažinti su laimėtoja ir laimėjimo akimirka:


Fausta Mikalauskaitė
Kūrybos vadovė

(Visited 62 times, 1 visits today)
<--! Strive kodas --> <--! Strive kodas | Pabaiga -->